Sohbette.NET'e Hoşgeldiniz.

Sohbet Odaları Girişi


şifreniz yoksa boş bırakın.

Hakkari Chat Sohbet Odaları

Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden aramıza katılan arkadaşlarımızdan biri olmak ve tamamen ücretsiz şekilde bu kaliteli sohbet ortamının bir üyesi olmak istemez misin?

Türkiye’mizin en güney doğusunda yer alan Hakkari 2.237 km²’lik bir alana sahip şehrimizdir. Plakası 30 olan şehrimizin alan kodu 0438’dir. Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Hakkari’nin rakımı 1,720 m’dir. Eski ismi Çölemerik olan Hakkari karasal bir iklime sahip olup Kış döneminde ortalama sıcaklık −5 °C, yaz döneminde ise 25 °C’dir.

Posta kodu 30000 olan Hakkari’nin 2018 verilerine göre nüfusu 81.424’tür. Sohbette.net sohbet sitesi olarak Hakkarili dostlarımızın bir arada buluşup muhabbet etmeleri tanışmaları için Hakkari sohbet odaları oluşturulmuş bulunmaktadır.

Hakkari yada Hakkari dışında bulunan tüm ziyaretçilerimiz Hakkari sohbet kanalına giriş yaparak diğer Hakkarili insanlarla konuşabileceği gibi farklı şehirlerden katılan insanların bulunduğu odalara da giriş sağlayabilmektedir.

Hakkari Sohbet

Sohbette.net olarak amacımız tüm şehir ve ülkelerden birçok bireyin aynı ortam içerisinde bulunup Chat sohbet yapmaları ve arkadaş olmalarını sağlamaktır. Kaliteli ve seviyeli bir ortam oluşturulması için yönetim ekibimiz sürekli olarak çalışmaktadır.

Özellikle yaşadıkları coğrafi bölge dolayısıyla sosyal faaliyeti pek fazla olmayan insanların internet üzerinde güzel ve kaliteli bir ortamda vakit geçirip farklı yörelerden katılan insanları tanımaları ve sohbet etmeleri amaçlanmaktadır.

Hakkari başta olmak üzere tüm şehir ve ülkelerden internetinizin olduğu her noktadan sohbet odalarına girebilir diğer insanlarla özelde yada genel sohbet odalarında muhabbet edebilir tanışıp kaynaşabilir dost ve arkadaş olabilirsiniz.

Hakkari Chat Sohbet

Sohbet etmenin yanı sıra çeşitli oyun odalarında birbirinizle yarışabilir radyo kanalında yayın yapan DJ arkadaşlarımızı dinleyerek isteklerde bulunabilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınıza veya özel bulduğunuz birine şarkılarda armağan edebilirsiniz.

Hakkari Chat Sohbet odalarımız içerisinde vakit geçirdiğiniz süre zarfı içinde bazı belli başlı kurallara hassasiyet göstermeniz gerekmektedir.

hakkari sohbet

Bu kurallar şu şekilde sıralanabilir;
1- Sebebi ne olursa olsun küfür etmek yada küfür içerikli cümleler kurmak kesinlikle yasaktır.
2- Başkalarına hakaret içerikli, küçük düşürücü, aşağılayıcı yada benzer rencide edici şekilde konuşmak yasaktır.
3- Kaba nazik olmayan kırıcı şekilde konuşmalar yasaktır.
4- Siyasi konuşmalar yasaktır.
5- Türkçe dışında herhangi bir dilde konuşmak yasaktır.
6- Sosyal medya profilleri paylaşmak yasaktır.
7- Telefon numarası paylaşmak yasaktır.
8- Skype vs. paylaşılması yasaktır.
9- T.C Devleti kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ve Devlet yöneticilerine hakaret, küfür gibi konuşmalar yasaktır.
10- İçeriği ne olursa olsun başka bir web sitesinin linkini paylaşmak kesinlikle yasaktır.
11- Başkalarını tehdit eden cümleler yasaktır.
12- Sohbet sitesi içerisinde kişileri başka odaya çağırmak yasaktır.
13- İnsanları rahatsız edici her türlü davranış ve konuşma yasaktır.

Bu kurallara harfiyen uyup gerekli hassasiyeti gösterdiğiniz taktirde sohbette.net sitesi içerisinde herhangi bir sınırlama, kısıtlama, uyarı veya atılma olmadan dilediğiniz kadar bulunabilir ve istediğiniz gibi özgürce muhabbet edebilirsiniz.

Genel yada özel sohbetlerde bulunabilir ve herhangi bir kısıtlama yaşamaz ve kesinlikle bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Sohbette.net Hakkari chat sitesi olarak tüm ziyaretçilerimize hoş ve güzel sohbetler diler, kurallara uymalarını tavsiye ederiz.

Etiketler: , , , , , , ,

En Kaliteli Chat Sohbet Sitesi